Ukrayna Hukuk Danışmanlığı

Alozka Group Ukraine - Consultancy Services

logo
  • +90 537 975 4274

  • info@alozka.com

  • İletişim Adresimiz

  • Proviantska St, Kiev

  • 09:00 - 17:30

  • Pazartesi - Cuma

Yardıma ihtiyacınız mı var ?

Bize 0 537 975 4274 numarasından ulaşabilirsiniz.

Hemen Arayın
HABER

Hukuk Danışmanlığı

Türklerin Ukrayna'da yapmak istediği hukuki işlemler çok farklı çeşitlerde olabilir.

Bunlar adliyeler, emniyet birimleri, mahkemeler, noterler, konsolosluklar ve daha bir çok idari birimlerle muhatap olunması gereken kısımları vardır.


Bu nedenlerden dolayı Alozka Group Ukraine olarak ihtiyacı olan Türklere Ukrayna'da Hukuk Danışmanlığı yapmaktayız.


Ukrayna'da Şirket Kurmak: Ukrayna'da Türk avukat desteği ve ihtiyacı olan en önemli alanlardan biri ise Ukrayna'da şirket kurulumudur. Ukrayna'da şirket kurmak ve çalışma izni, oturum izni gibi önemli haklara yol açmaktadır. Kişinin hukuki durumu ve ihtiyaçlarına göre çeşitli şirket türlerine başvurulabilir.


Ukrayna’da Çalışma İzni: Ukrayna'da hukuk danışmanlığı verdiğimiz hizmetlerden biride Ukrayna'da çalışma izni almaktır. Ukrayna'da çalışma izni almanın çeşitli yolları vardır. Sıklıkla oturum izni alabilmek için çeşitli çalışma izinlerine başvurulur. Bu konuda Alozka Group Ukraine sizlere Ukrayna'da Hukuk Danışmanlığı konusunda yardımcı olmaktadır.


Ukrayna’da Oturma İzni: Ukrayna'da oturma izni almak çok zor olmasa da ciddi be uzun prosedürler vardır. Bu konuda da Alozka Group Ukraine olarak Ukrayna'da oturma izni alabilmeniz için yardımcı oluyoruz. Süreli 1 veya 3 senelik yada süresiz oturma izni alınabilir. Genellikle şirket kurarak oturma izni alınabilir fakat bunun başkaca yolları da mevcuttur. Bu konuda Alozka Group Ukraine sizlere yardımcı olacaktır.


Ukrayna’da Evlilik veya Öğrenim İşleri: Ukrayna'da evlilik ve öğrenci işleri yollarıyla da oturma izni alabilirsiniz. Bu işlemlerde biz sizlere yardımcı oluyoruz.


Ukrayna Vatandaşlık İşlemleri: Ukrayna'da vatandaşlık işlemleri için bir takım resmi işlemler ve hukuki şartların gerçekleşmiş olması gerekmektedir. Bu noktada Alozka Group Ukraine sizlere yardımcı olacaktır.


Ukrayna'da Boşanma: Ukrayna'da boşanma işlemleri ve bu işlemlerin Türk elçiliklerine bildirilmesi yada bu tarz işlemlerin tam tersi olarak Türkiye'den Ukrayna elçiliklerine bildirilmesi ve bu tarz işlemler için Ukrayna'da Türk avukat yardımı ile gerçekleşebilir.


Ukrayna Deport Kaldırma: Deport işlemi yani bir kişinin ülkeden sınırdışı edilmesi işlemi oldukça ciddi bir iştir. Farklı nedenlerden dolayı kişinin deport edilmesi halinde ülkeye bir daha giriş yapamayabilir. Bu tür durumlarda itiraz ve dava süreçleri Ukrayna'da deport olayınızı kaldırabilir. Dolayısıyla Ukrayna'da Türk avukat yardımı alarak deport durumunuza yardımcı oluyoruz.


Ukrayna’da Sözleşme İşlemleri: Ukrayna'da ticari faaliyet yada ticari işlemleriniz için, kira, alım-satım gibi bir çok işlemler olabiliyor. Bu tür durumlarda sözleşme hazırlanması ve başvurulması gibi konularda hukuki ön hazırlık yapılması ve sonuçlandırılması gibi olası Hukuksal işlemlerde bizlere başvurabilirsiniz.


Ukrayna Hukuki Danışmanlık: Ukrayna'da hukuki işlemler tabii ki yukarıda saydıklarımızdan ibaret değildir. Türk vatandaşlarının her türlü hukuki konularında Alozka Group Ukraine olarak Türk vatandaşlarına hukuki danışmanlık yapıyoruz. Bu ve daha fazlası konularda bizlere ulaşabilirsiniz.