Neden Alozka Group? - Alozka Group - Yurtdışı Danışmanlık Hizmetleri

Alozka Group Ukraine - Consultancy Services

logo
  • +90 537 975 4274

  • info@alozka.com

  • İletişim Adresimiz

  • Proviantska St, Kiev

  • 09:00 - 17:30

  • Pazartesi - Cuma

Neden Alozka Group?

Alozka Group, Ukrayna Danışmanlık, ticari danışmanlık ve gayrimenkul danışmanlığı başta olmak üzere özellikle üretim yapan otomotiv, tekstil, hazır giyim, ayakkabı, gıda, inşaat, mobilya, lojistik ve hizmet sektörlerin başvurduğu saha uygulamalı, uygulanabilir ve sürdürülebilir projelerle danışmanlık hizmeti sunmanın avantajının yanı sıra edinilen deneyimlerle işletmelerin sorunlarına hızlı ve alternatif çözümler sunup pazar araştırması yapıyor.

Ukrayna Danışmanlık sürecinde; mevcut kaynakların verimli kullanımı, yatırım süreçlerinin iyileştirilmesi, üretim süreçlerinin revize edilmesi, iş süreçlerinin yeniden yapılandırılması, pazar araştırmasının doğru belirlenmesi, doğru likidite döngüsü gibi konularda organizasyonun karlı hale getirilmesi ve Ukrayna - Türkiye Ekonomisi ile entegre edilmesi sağlanmaktadır.

Alozka Group Ukrayna Danışmanlık olarak, Ukrayna'daki işletmelere karlı bir şekilde ticari varlıklarını sürdürebilmeleri, sağlıklı büyüyebilmeleri ve mevcut potansiyellerini iyi değerlendirmeleri için çözümler sunmaktayız.

Bizim için en önemli konu UYGULAMA!

Gereklilik duyulan alanda danışmanlık hizmeti yapılandırılırken bizim için en önemli unsur uygulamadır. Verilen danışmanlık hizmetinde öneri ve raporlamalar sistemli bir şekilde oluşturulurken, uzmanlarımızın her zaman sahadadır. Danışmanlık hizmeti verilen her işletme için, ihtiyaç duyulan her departmanda departman için alanında uzman danışmanımız yerinde hizmet vermektedir. Oluşturulan operasyonun uygulanabilirliğinin ve verimliliğinin yerinde denetlenmesi ve pazarının araştırılmasından maksimum seviyede verim almak için sağlıklı ve hızlı bir şekilde gerçekleşmesini sağlamaktadır.